שולחן פינג פונג

טניס שולחן פרץ לחיינו בסוף המאה ה-19 והוא שוחק באנגליה בשעות הערב כבידור ספורטיבי וכתחליף ביתי למשחק הטניס במגרש גדול ופתוח. בתחילת הדרך עוד לא היו שולחנות מקצועיים והמשחק שוחק באמצעות פריטים שונים שדימו שולחן, רשת ומחבטים אך ככל שעבר הזמן והמשחק הפך לפופולארי יותר ויותר התפתחה תעשייה שלימה סביבו שהופכת את המשחק למסודר, לרציני ולמקצועי יותר. כיום יש טורנירים שונים ברחבי העולם כשהמוכרים בהם הם המשחקים האולימפיים בהם יש גם את הטניס שולחן וכמובן, אליפות העולם בטניס שולחן שנערכה לראשונה בלונדון בסוף שנות העשרים של המאה הקודמת ונחשבת למעניינת מאוד ומסוקרת בכלי התקשורת השונים, בטלוויזיה, ברדיו ובאתרי אינטרנט שעיסוקם הוא בספורט. שולחן פינג פונג יכול להכיל במשחק אחד שני שחקנים המשחקים האחד מול השני או משחקי זוגות.

משחק פופולארי שמתאים כמעט לכל גיל

משחק על שולחן פינג פונג הוא משחק שיכול להתאים לכל הגילאים כמעט, החל בגילאי 6-7 ועד גילאים מבוגרים. הוא מעניין ומאתגר ודורש מיומנות ומהירות, הוא קצבי ואנרגטי ויכול להיות חוויה ספורטיבית מיוחדת במינה. שולחן פינג פונג ניתן לרכוש לבית וניתן לעשות בו שימוש באולמות ספורט בהם יש אותו, בפארקים בהם יש שולחנות אבן שמקובעים לאדמה ואם אתם חושבים לרכוש אחד כזה, הנה כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון רגע לפני הרכישה. יש טווח מחירים רחב לשולחנות פינג פונג ויש הבדלים בין שולחנות מקצועיים, שולחנות בדרג הביניים ושולחנות בסיסיים.

איפה יוצב השולחן?

זו השאלה העיקרית אותה אתם צריכים לשאול את עצמכם בטרם תרכשו שולחן פינג פונג. יש שולחנות מעץ שמיועדים לתוך הבית, לאזור בו אין לחות ואין חשש שהעץ ייפגע. חשוב לקחת בחשבון ששולחן מעץ שיוצב בחוץ, במחסן או בתנאי לחות בעייתיים אחרים ובעיקר אם הוא עלול להירטב מגשם, עשוי להתנפח ולקבל צורה מעוותת (בטן) ולכן אם השולחן עתיד לעמוד מחוץ לבית כדאי שהוא יהיה מרזין או מאלומיניום. הוא אומנם יהיה יקר מעט יותר אך הוא יחזיק מעמד שנים ארוכות.

הרשת

שולחן פינג פונג איכותי יהיה עם רשת קבועה ועדיף היא תהיה מפוליאתילן ולא מבד לעמידות טובה יותר. רשתות מתפרקות וכאלו שצריך לחבר בכל פעם נוטות להישחק ולהיפגע מהר יותר מה שיאלץ אתכם להחליף רשת אחת לתקופה.

מיקום השולחן

שולחן פינג פונג תופס לא מעט מקום בבית וחשוב לתת את הדעת גם לאחסון שלו. חשוב שהוא יתקפל לשניים וחשוב לא פחות שהוא יתקפל בקלות, בכדי שניתן יהיה לפתוח ולסגור אותו ללא כל בעיה.

בבואכם לבחור שולחן פינג פונג אל תתפשרו על איכות. שולחן איכותי כמו גם רשתות ומטקות איכותיות יאפשרו שימוש זמן רב יותר ללא תקלות, ותוכלו להפיק את ההנאה המושלמת מהמשחק הפופולארי כל כך.