מכשירי כושר לילדים

הילדים בישראל הם אנרגטיים, הם אוהבים לרוץ, לקפוץ, להשתולל ולאתגר את הגוף בפעילות מאומצת ובשובבות אין קץ. למזלם הגדול של ההורים – מזג האוויר מאפשר שהות בחוץ במשך רוב ימות השנה, כך שהילדים יכולים ליהנות מאוויר צח ומפעילות גופנית אינטנסיבית. אם תרצו להפוך את החצר או את הבילוי בפארק למעניינים ומאתגרים במיוחד, יש כמה אביזרים שתוכלו להציב בחצר או לקחת אתכם החוצה. ואם אין חצר או שהמקום בבית מוגבל – גם לזה יש פתרונות. שימו לב שיש לבחור את האביזרים בקפידה, לא כל מה שמשמש את המבוגרים מתאים לגובה, למשקל ולמידה של הספורטאים הצעירים. איך אומרים? העיקר שיהיו עייפים אך מרוצים.

כושר לילדים

(מתוך: Shutterstock)

קיץ על החוף על החוף על הקיץ

משחקי הרשת - כדורעף וכדורשת - הפכו עם השנים לאחד הבילויים האהובים ביותר על חוף הים. הכדור המתאים במיוחד לבני 8-3 הוא כדור שהיקפו 670-650 מ"מ, ומשקלו 180-160 גרם. המידות המותאמות יסייעו לילדים הצעירים ליהנות מהמשחק ולהשיג ביצועים מעולים המתאימים לכוח הפיזי שלהם. ציידו אותם בכדור הנכון, והכי חשוב – אל תשכחו למרוח אותם בהרבה מאוד קרם הגנה!

ערכת נינג'ה לילדים - סלייקליין (Slackline)

ללא ספק אחד המוצרים המבוקשים, האהובים והמוצלחים ביותר של התקופה האחרונה. סלייקליין הוא רצועה הנמתחת בין שני עצים או שני עמודים, עליה אפשר לתרגל הליכה או לתלות עליה טבעות, קשרים ומוטות עץ לאימוני נינג'ה. תרגול הליכה על סלייקליין משפר את היציבה, את הגמישות, את שרירי הליבה ואת שווי המשקל. על שימוש בסלייקליין כמסלול נינג'ה באמת אין צורך להכביר מילים – הילדים כבר יודו לכם. ערכת נינג'ה לילדים תסייע לחבר'ה הצעירים לחזק את פלג הגוף העליון שלהם תוך כדי אימון מהנה ומאתגר בחצר הבית או בפארק.

שקי איגרוף לילדים

שקי איגרוף מכל הסוגים מתאימים במיוחד לימים ארוכים של שהייה בבית – בחום הכבד של הקיץ או בכל עת חירום (ולא חסרות לנו עיתות חירום לאחרונה). שק אגרוף עומד או שק איגרוף תלוי הם פתרון מעולה לשעה של אימון גופני מאומץ גם ללא פרטנרים, והם אינם דורשים שטח אחסון רב. לילדים עד גיל 5 מתאים במיוחד שק אגרוף תלוי שמשקלו 10 ק"ג, המותאם בגודלו לגילם ולמשקלם. שק אגרוף עומד שמשקלו 18 ק"ג מתאים למתאגרפים הצעירים בכל גיל, ויתרונו העיקרי הוא בניידות שלו, המאפשרת אימון סבולת, אימון אירובי, אימון מהירות ותרגול טכניקת אימון.

לילדים שכבר מתאמנים בזוגות וצריכים להגן על עצמם מפני פגיעות, במיוחד באזור הראש והפנים – יש להצטייד במגן ראש שמטרתו להגן על עצמות הגולגולת ואזור הפנים בכלל (לחיים, סנטר, מצח) מפני זעזועים, מכות וחבלות. כדאי לבחור מגן ראש רך ומרופד אך בו בזמן קל משקל. המעטפת בולמת את הזעזועים הנגרמים ממכות היריב ומאפשרת אימון בטוח יותר.