מחפשים אטרקציה לחצר? טניס שולחן!

הקיץ הגיע וזהו זמן נפלא ליהנות קצת ממה שהגינה שלנו יכולה להציע לנו. אם יש לכם בית קרקע עם גינה ועדיין לא רכשתם טניס שולחן לגינה שלכם אתם מפספסים ובענק. אחת האטרקציות המלהיבות ביותר בטווח מחירים נוח ואטרקטיבי לכל משפחה – יכול לספק לכם שעות רבות של כיף בלתי נגמר. מארחים על האש? מארחים את המשפחה או החברים? סתם רוצים לבלות עם הילדים? רכשו טניס שולחן לגינה כבר היום.

טניס שולחן

(מתוך: Shutterstock)

פעילות ספורטיבית מהנה לכל המשפחה

טניס שולחן הוא בעצם משחק שולחני שניתן למקם אותו בתוך חדר בבית, בגינה ואפילו במחסן ולשחק בו בכיף עם הילדים, חברים ובני המשפחה מתי שרוצים. לאחר שיש לכם את השולחן המתאים כל שאתם צריכים הוא זוג מטקות וכדורי שולחן (תמיד טוב שיש כמה כדורים ספייר). גם במקרה של בלאי אחת לכמה זמן עם המטקות או הכדורים העלויות של קנייה מחודשת של סט מטקות וכדורים הן זניחות. שולחן בטניס בחצר יכול לספק לכם שעות של כיף, לאפשר לילדים שלכם להעביר את הזמן ולפרוק אנרגיות מבלי להפריע לכם והכי חשוב מדובר גם בפעילות ספורטיבית שלבטח תהיה חשובה למי שבקושי עושה ספורט.

שימו לב להבדלים בין טניס שולחן פנים לשולחן חוץ

חשוב לשים לב שיש הבדל בין שולחנות חוץ לשולחנות לחדר מקורה. שולחנות חוץ מצופים בחומר שמגן עליהם מפני השמש לאורך זמן ויכול לאפשר להם חיים ארוכים יותר גם אם השולחן מקופל ונותר בחוץ חשוף לשמש. כמובן שכדאי לקנות לו כיסוי או להשתמש בכיסוי כלשהו משלכם מפני גשמים ותנאי מזג האוויר קיצוניים אולם אם השולחן מתוכנן להיות בגינה או במרפסת כמובן שאתם צריכים שולחן חוץ.

שולחנות מקצועיים למתקדמים

ההבדל בין שולחן סטנדרטי לשולחן מקצועי ברמה תחרותית יכול לנוע בין 3 ל-4 אלף ₪ ולכן אם אתם מתכננים לרכוש שולחן מקצועי, בין אם זה כדי לשחק ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובין אם זה לצרכי אימונים – אתם רוצים לוודא שהשולחנות שאתם רוכשים הם בגודל המתאים לרמה המקצועית וכן ברמת האיכות המתאימה. באתר בש גל תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות משחק, משולחנות חובבים ועד לרמה המקצועית הגבוהה ביותר. טווח מחירים רחב ומבצעים נפלאים שהופכים את השולחנות לאטרקציה מלהיבה לגינה במחיר מיוחד.