אצלנו בחצר – המשחקים שיגרמו לילדים ולילדות שלכם לזוז

תקופת הקורונה השפיעה במובנים רבים על הילדים והילדות של כולנו, ואחד החסכים הגדולים בתקופה הזאת היו החוגים, ובעיקר חוגי הספורט. מכיוון שחשיבותה של הפעילות הגופנית בקרב ילדים ובני נוער ידועה וברורה, השאלה היא רק איך לגרום להם לזוז, ומה תהיה הפעילות שתסייע להם להניח את המסכים ולצאת אל האוויר הצח ולהניע את הגוף. הכנו עבורכם שלושה פתרונות אפשריים שיהפכו את החצר למקום אטרקטיבי לא פחות מהסלון.

משחקי ילדים

(צילום: Shutterstock)

טרמפולינת חצר – אין קץ לילדות

מי לא אוהב לקפוץ? את האטרקטיביות של טרמפולינה בחצר עבור ילדים באמת אין צורך להסביר, אך למרבה ההפתעה גם מבוגרים יכולים לנצל את הטרמפולינה לביצוע פעילויות כושר שונות תוך שיפור סבולת לב-ריאה שמביאה איתה התנועתיות הקפיצית, והפחתת העומס על המפרקים. הידעתם? טרמפולינה מפחיתה את הלחץ על הגב התחתון בזמן ביצוע כפיפות בטן!

שער אלומיניום מתקפל – מזמינים אתכם לזוז

בעלות של פחות ממחזור אחד של קייטנה, אתם מעניקים לילדים הצעירים (ובואו, גם לעצמכם) שעות של אימון גופני מהנה שמזיז את כל חלקי הגוף, משפר זריזות, מהירות וסבולת לב ריאה. ולא רק זה: השער המתקפל יכול ללוות אתכם לכל יציאה מן הבית ולשדרג את החוויה של הבילוי בפארק או בחוף הים במינימום מאמץ. השער עשוי מאלומיניום חזק, עמיד, ומאריך ימים. אפשר לקפל אותו ולאחסן בקלות אם יש צורך. צריכים גם כדורים? לחצו כאן.

מתקן כדורסל נייד – לקפוץ הכי גבוה שאפשר

חלומם של מתבגרים מתגשם בקלות עם מתקן כדורסל נייד, בלי צורך להזמין מגרש מראש, רק לעשות כמה צעדים החוצה ולשחק - אין סוף שעות של משחק, בכל שעה של היממה. אם יש לכם בבית שחקנים צעירים שזקוקים להתאמת גובה - הסל בעל מנגנון כוונון טלסקופי פשוט, המאפשר להתאימו לגובה שבין 205 ס"מ ועד 305 ס"מ (גובה תקני). הסל כולל מתקן ייצוב שאפשר למלא במים או בחול, ליציבות מושלמת ולחובבי ההטבעות. הסל כולל גם גלגלים רחבים המאפשרים להזיז אותו ממקום למקום בעת הצורך, טבעת חזקה ותקנית ורשת מקורית.

לסיכום – איך שלא מסתכלים על זה, חצר הבית היא המקום הבטוח ביותר והזמין ביותר לפעילות גופנית לילדים ולמבוגרים כאחד. לכל משפחה ההעדפות שלה והצרכים שלה, אך הדבר הכי חשוב הוא להיות בתנועה ולשמור על הכושר.