איך לבחור חליפת ג'ודו

בחירת חליפת ג'ודו נחשבת לחשובה ביותר עבור הלוחמים מסיבות רבות.
ישנם מספר פרמטרים אשר על פיהם כדאי לבחור את החליפה המתאימה ובמאמר זה נשפוך אור על הנושא.

 חליפת ג'ודו

(צילום: בש-גל)

בהתאם לענף הספורט

בעת רכישה של חליפת ג'ודו יש לוודא כי אכן מדובר בחליפה הנכונה המשתייכת לענף הספורט המתאים ולא לענף ספורט אחר.

הכל זה עניין של נוחות

נוסף על כך, חשוב ביותר להקפיד על נושא הנוחות. בעת רכישת החליפה יש לוודא כי אתם מרגישים בנוח ולא קיימת הגבלה אשר מפריעה בביצוע התרגילים.

התאמה לרמה המקצועית

בעת רכישת חליפת ג'ודו, חשוב ביותר לוודא כי החליפה מתאימה לרמה המקצועית של המתאמן. ספורטאי אשר זהו תחום העיסוק שלו צריך חליפה מקצועית ועבה יותר בהשוואה למי שאינו עוסק בספורט לשם מקצוע.

יש לרכוש את החליפה בהתאם למידה

יתרה מזאת, קיימת חשיבות עליונה לרכוש את החליפה בהתאם למידה. בעת הרכישה חשוב להביא בחשבון כי החליפות מתכווצות בעת הכביסה.

יש להתאים את החליפה לגוף

יתרה מכך, קיימת חשיבות רבה להתאים את החליפה לגוף. המכנסיים של החליפה צריכים לא לעבור את הקרסול. במידה והמכנסיים עוברים את הקרסול, הם עשויים להפריע בעת ביצוע האימון.

צבע החליפה

בשל העובדה כי מדובר בענף ספורט תחרותי למדי,  ניתן לרכוש חליפה בשני צבעים - לבן וכחול. הצבעים מטרתם להבדיל בין המתחרים השונים בתחרויות במהלך הקרב. עבור מי שאינו מתאמן בתחרויות יכול בהחלט להסתפק בחליפה לבנה.

בהתאם למחיר

פרמטר מרכזי ביותר בבחירת החליפה הוא המחיר. קיימת חשיבות רבה לבחירת חליפה איכותית, שכן בחירת חליפה זולה עשויה להיות לא איכותית ולפגוע בהישגים ואז יהיה צורך לרכוש חליפה נוספת. ההמלצה היא לרכוש חליפה איכותית אשר תשרת אתכם במהלך שנים רבות ולא יהיה צורך להחליפה בתדירות גבוהה.

היכן כדאי לרכוש את החליפה

באשר לבחירת המקום של רכישת החליפה, חשוב ביותר לרכוש את החליפה במקום מקצועי ובו צוות מוכרים מנוסה אשר יסייע לכם בבחירה. במקום מקצועי תמצאו את החליפה האיכותית ביותר, כזו העשויה מהחומרים האיכותיים ביותר וכך תסירו דאגה מליבכם. באתר של בש גל תוכלו למצוא מגוון רחב של חליפות ג'ודו מעולות!